baner 3
baner 4
baner 5
baner 5

O nas

W branży ubezpieczeniowej posiadam 14-letnie doświadczenie poprzez co stałam się profesjonalną firmą świadczącą usługi ubezpieczeniowe. Obecnie współpracuję z największą Multiagencją na Pomorzu, która podpisane ma umowy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, a w najbliższym czasie planuje rozszerzyć oferty i podjąć współpracę z kolejnymi partnerami.

Przedmiotem mojej działalności jest zawieranie i obsługa polis ubezpieczeniowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozszerzyłam moją działalność o usługi biura podróży tylko sprawdzonych firm. Zdobyte doświadczenie w branży ubezpieczeniowej daje mi możliwość tworzenia specjalnych ofert dla klientów tak aby proces likwidacji ewentualnych szkód odbywał się szybko i bez komplikacji, posiadam wówczas satysfakcję z wykonywanej pracy. Dbam o interesy moich klientów najlepiej jak tylko potrafię. Profesjonalna obsługa jest moim priorytetem. Staram się wykonywać moje obowiązki bardzo dokładnie            i sumiennie.

Na mojej stronie internetowej umieściłam szereg informacji z zakresu ubezpieczeń, przydatne formularze        i dokumenty oraz cenne porady.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Pozdrawiam
Anita Flisikowska